60 FPS Olan Telefonlar

60 FPS olan telefonlar özellikle oyun alanında ilerlemeyi seçen herkesin araştırdığı bir konu olarak öne çıkmaktadır. Akıllı telefon teknolojilerinin hız kesmeden bu kadar ilerlemesi ardından oyunlarda gerekli olan FPS performanslarının artmasına yardımcı olan detayları beraberinde getirmektedir.

Güncel olan telefonlar incelenecek olduğu zaman yüksek grafik kalitelerinin olması birçok kişinin oyun alanında daha rahat etmesine olanak sunar.

60 FPS Olan Telefonların Performansı

60 FPS olan telefonların performansı genel olarak incelenecek olduğu zaman birçok telefona oranla çok daha etkilidir. Telefonlarda pubg performansları oyunlarda olan internet bağlantıları ile beraber kare hızı kalitelerinin direk olarak etkilenmesine yardımcı olmaktadır.

Oyunlarda atılan mermilerin doğru olan yerlere gitmiyor olmasından yüksek ping ya da kare hızı farkları nedeniyle meydana gelebiliyor. Pubg için en iyi telefonlar kısmından yardım alınması hayatta kalma düzeylerini bir üst noktaya çıkmasına da olanak sunuyor.

Pubg İçin En İyi Telefonlar

Pubg için en iyi telefonlar kısmında birçok farklı telefon ön plana çıkıyor. Fakat Xioami markası tarafından üretilen Mi 10T 5G özellikleri ile oyunlarda daha rahat hareket edilmesine olanak sunuyor. Bu telefonun özelliklerine bakılacak olduğu zaman;

 1. Büyük Güçlü Oyun İşlemcisi.
 2. 144 Hz yenileme hızına sahip ekran.
 3. Hızlı şarj (33W) destekli
 4. Kesintisiz Pil ömrü.
 5.  Yeterli kamera performansı.
 6. Stereo hoparlörler
 7. IR blaster,
 8.  bildirim LED’i
 9. NFC destekli olması gibi birçok farklı artıları beraberinde getirmektedir.

Eksi yönleri incelenecek olduğu zaman da;

 1. Kablosuz şarj yok.
 2. 3,5 mm kulaklık jakı mevcut değil.
 3.  Toza ve suya dayanıklı olmaması
 4.  Ultra geniş lens geliştirilebilir özelliklerde olmaması da eksileri arasında yer almaktadır.

Tabi ki de sadece Xiaomi markası tarafından üretilen değil bir yandan da Sony, Samsung gibi birçok marka tarafından üretilen telefon modelleri ön plana çıkmaktadır. Bu kadar farklı telefon modelleri arasından kişiler kendileri için en uygun olan modelleri de çok rahat bir şekilde alabilir ve sorunsuz olarak da kullanmaya devam edebilir.

Yorum yapın