Call Of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri

Call Of Duty Warzone sistem gereksinimleri ile oyunlarda yer almak oldukça önemlidir. Alt seviyelerde gerekli olan özelliklerin yer almadığı cihazlar ile oyuna erişim mümkün olmazken orta segmentlerde olan özellikler oyunlardan daha çok haz almak için de etkili olmaktadır.

Hem sınırsız hem de eğlenceli bir şekilde oyunlarda yer almak isteyenlerin en az yani minimum düzeylerde gerekli olan özellikleri de barındırmaları gerekir. Bu sayede oldukça haz dolu olan oyunlar, oyun severler için daha rahat sunulmaktadır. Kesinlikle yapılacak olan tüm seçimler oyuncuların almak istedikleri hazırlara göre belirlenmesi gerekir.

Call Of Duty Warzone Minimum Sistem Gereksinimleri Nedir?

Call Of Duty Warzone minimum sistem gereksinimleri yer almadan maalesef ki oyunlarda ilerlemek pek de kolay bir işlem değildir. Bu yüzden de kişilerin oyunlara erişebilmesi için bilgisayarlarında en alt düzeylerde gerekli olan özelliklerin yer alması gerekir.

  1. İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
  2. İşlemci: Intel Core i3-4340 veya AMD FX-6300
  3. Ekran Karti: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 veya AMD Radeon HD 7950 – DirectX 12.0 uyumlu sistem
  4. Hafıza: 8 GB RAM

Yukarıda sayılı özelliklerin en alt seviyelerde yer aldığı bilgisayarlarda dahi oyunlara erişim bir hayli kolay olmaktadır.

Call Of Duty Warzone Önerilen Sistem Gereksinimleri Nedir?

Call Of Duty Warzone önerilen sistem gereksinimleri oyuncular için orta düzeylerde olması daha keyif dolu anlar geçirmelerine olanak sunmaktadır. Bir hayli keyif dolu anlar geçirmek ve oyunun hazzına daha iyi varmak için gerekli özellikler;

  1. İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  2. İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD Ryzen R5 1600X İşlemci
  3. Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 veya AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 – DirectX 12.0 uyumlu sistem
  4. Hafıza: 12 GB RAM

Yukarıda yer alan özelliklerin yer aldığı cihazlar oyun severlerin oyunlarda daha keyifli ve eğlenceli anlar geçirmelerine olanak sunmaktadır.

Yorum yapın