Gta 4 Sistem Gereksinimleri

Gta 4 sistem gereksinimleri karşılayan bilgisayarlar ile birlikte bu oyunların en eğlenceli ve sorunsuz şekilde oynanması mümkün hale gelir. Oyunu oynamak isteyen oyun severlerin ilk olarak bilgisayarları konusunda sistem gereksinimlerini karşılamaları gerekir. Eğer bilgisayar özellikleri sistem gereksinimlerinin altında kalır ise seçilen bilgisayarın bu oyunu kaldırması mümkün değildir.

Gta 4 Sistem Gereksinimi Nedir?

Oyun severler Gta 4 oyununu oynamak istedikleri zaman bunu kaldıracak bir bilgisayarlarının bulunması gerekir. Bunun için de oyunu oynayacakları bilgisayarların birtakım özelliklere sahip olmaları önem taşır. Eğer bilgisayarlar bu özelliklere sahip ise oyun sorunsuz bir biçimde oynanabilir. Ancak özelliklerin yetersiz olması, oyunun oynanmasına engeldir.

Gta 4 Minimum Sistem Gereksinimleri Nedir?

Oyun severler Gta 4 minimum sistem gereksinimleri karşılamaları halinde bu oyunu oynayabilirler. Bunun için bir bilgisayarın sahip olması gereken en düşük sistem özellikleri ise şu şekilde sıralanır;

 1. İşletim sistemi: Windows XP SP3 ya da Windows Vista SP1
 2. İşlemci: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz ya da AMD Athlon X2 64 2,4 GHz
 3. Bellek: 1,5 GB RAM
 4. Ekran kartı: 256 MB Nvidia 7900 ya da ATI X1900
 5. Depolama alanı: 18 GB
 6. Ses kartı: DirectX 9.0c destekli ses kartı

Belirtilen özelliklerin sağlanması durumunda oyun severler bu eğlenceli oyunu oynayabilirler. Tabi ki özelliklerin daha iyi olması durumunda oyun daha eğlenceli biçimde oynanacaktır.

Gta 4 Önerilen Sistem Gereksinimleri Nedir?

Ortalama maliyetler ile bir bilgisayar temin ederek oyunu daha keyifli şekilde oynamak isteyenler Gta 4 önerilen sistem gereksinimleri olan bilgisayarları seçebilirler. Bunun için önerilen sistem özellikleri ise şu şekilde sıralanır;

 1. İşletim sistemi: Windows XP SP3 ya da Windows Vista SP1
 2. İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.2GHZ ya da AMD Phenom X3 2.1 GHZ
 3. Bellek: 2 GB RAM
 4. Ekran kartı: Nvidia GeForce 8600 ya da ATI Radeon HD 3870
 5. Depolama alanı: 18GB
 6. Ses kartı: DirectX 9.0c destekli ses kartı

Yorum yapın