Pubg Benzeri Oyunlar

Pubg benzeri oyunlar oynama düşüncesinde olan kişiler için biri birinden farklı seçenekler ile yer alan geniş bir oyun yelpazesi ön planda yer almaktadır.

Akla gelen birçok oyun Pubg benzeri olmasından ötürü kişiler kendileri için en uygun olanları da çok rahat bir şekilde bulabilmektedir. Her farklı oyun içerisinde oyuncular oldukça keyif dolu anlarda yer alabilirler.

Pubg Benzeri Oyunlar Listesi

Pubg benzeri oyunlar listesi genel anlamda incelenecek olduğu zaman ilk sırada öne çıkan yedi oyun herkesi kendisine hayran bırakmaktadır. Bu liste içerisinde yer alan oyunlar;

  1. Fortnite
  2. Call of Duty: Warzone
  3. Apex Legends
  4. Darwin Project
  5. Ring of Elysium
  6. Z1 Battle Royale
  7. Fall Guys Ultimate Knockout

Fornite

Fornite; Pubg benzeri oyunlar listesinin ilk sırasında yerini alırken Epic Games tarafından gelişimleri yapıldığı da bilinmektedir. 2017 yılında çıkan bu oyun kısa süre içerisinde dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından da büyük bir hayranlık ile takip edilen oyun oldu. Yapım içerisinde 100 farklı oyuncu mücadele ederek hem PC hem de mobil ile oldukça eğlenceli olan anların da sahibi olarak yer alabiliyor.

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone oyunu da en az Pubg kadar çok tercih edilen oyunların başında gelmektedir. 2020 yılı içerisinde üretilen ve tamamen en ufak ücret ödemeden kullanıcılara sunulan bir oyun olmaktadır. Çıkmış olduğu ilk andan bu yana kadar büyük bir ilgi ile karşılanmıştır. 15 milyondan fazla kullanıcısı olan bu oyun yıllardır herkes tarafından sevilerek takip edilen oyunlardan birisi de olmaktadır.

Asıl amaç hayatta kalmayı başarmak ve bir harita üzerinde ilerlemek olmaktadır. Hayatta kalmayı başaran son kişi ise maç içerisinde kazanan kişi olarak öne çıkmaktadır. IW engine oyun motoru içerisinde yer alan ve oldukça eğlenceli olan oyun türleri arasında yer almaktadır.

Biri birinden farklı oyun türleri adeta Pubg ile aynı mantık ile ilerliyor olmasında ötürü de birçok kişi tarafından ilgi ile de karşılandığı bilinmektedir.

Yorum yapın