The Forest Sistem Gereksinimleri

The Forest sistem gereksinimleri karşılanmadan bu oyunun oynanması mümkün değildir. Sistem özellikleri yetersiz gelen bilgisayarlar bahsi geçen oyunu kaldıramazlar. Bu durum da oyuncuların bu keyifli oyunu oynayabilmelerine imkan tanımaz. Bu nedenle de oyunu oynamak isteyen oyun severlerin kesinlikle yeterli sistem özelliklerine sahip olan bir bilgisayar temin etmeleri gerekir. Böylelikle de oyunu sorunsuz şekilde oynayabilirler.

The Forest Sistem Gereksinimleri Nedir?

The Forest oyununun oynanması adına oyuncuların ilk olarak bilgisayar seçimlerini gerçekleştirmeleri gerekir. Bu seçimlerini yaparlarken de en düşük özellikleri göz önünde bulundurmaları gerekir. Çünkü bilgisayar özellikleri eğer yetersiz kalır ise oyuncular bu oyunu oynayamazlar. Bu nedenle de minimum sistem özelliklerinin bilinmesi ve bilgisayar seçiminin de bu doğrultuda gerçekleştirilmesi gerekir.

The Forest Minimum Sistem Gereksinimleri Nedir?

The Forest minimum sistem gereksinimleri karşılayan oyun severler bu özellikler ile birlikte oyunu sorunsuz şekilde oynama imkanını sağlarlar. Bunun için bilgisayarlarda bulunması gereken minimum sistem özellikleri şu şekilde sıralanır;

 1. İşletim Sistemi: Windows 7
 2. İşlemci: Intel Dual-Core 2.4 GHz
 3. Bellek: 4 GB RAM
 4. Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800GT
 5. DirectX: Sürüm 9.0
 6. Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
 7. Ses Kartı: DirectX-compatible

Yine de özellikler ne kadar üst düzey olur ise oyun da o kadar keyifli hale gelecektir. Bu seçimler tamamı ile oyunu oynayacak olan kişilerin isteklerine ve bütçelerine bağlı olan bir durumdur.

The Forest Önerilen Sistem Gereksinimleri Nedir?

The Forest önerilen sistem gereksinimleri ile oyunun ortalama maliyetlerle olabilecek en iyi şekilde oynanması sağlanır. Bu ortalama özelliklere sahip olan bilgisayarlar içerisinde oyun son derecede keyifli bir biçimde oynanabilir. Böylelikle de oyun daha keyifli bir hal alır. Bunun için sağlanması gereken özellikler ise şu şekilde sıralanır;

 1. İşletim Sistemi: Windows 10
 2. İşlemci: Quad Core Processor
 3. Bellek: 4 GB RAM
 4. Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560
 5. DirectX: Sürüm 9.0
 6. Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
 7. Ses Kartı: DirectX-compatible

Yorum yapın