Valorant Benzeri Oyunlar

Valorant benzeri oyunlar  birçok kişinin kendileri için oyun arayışlarında ön planda yer alan oyun kategorisi olarak da gözlenmektedir. Birinci şahıs nişancıların ön planda yer aldığı bir oyun olarak gözlenirken Call Of Duty ile Barrlefield gibi birçok oyun ön planda olmaktadır.

Bir yandan da ücretsiz olarak FSP oyunları arasında piyasanın alt üst olmasına yardımcı olan bir oyun türüdür. Valorant daha çok yeni başlayanlar içi piyasa içerisinde sürülmüş olduğu süre içerisinde yıldızlığa yükselmeyi başaran oyunlardan bir tanesi olmuştur. Bilgisayarlarda ücretsiz bir şekilde oynanabilecek ve enerji dolu olan dünyayı keşfetmek için en aksiyon dolu oyunlardan bir tanesidir. Bir yandan da Shroud gibi birçok profesyonel düzeylerde yer alan oyuncular galibiyet adına yarışmaktadır.

Valorant Benzeri Oyunlar Listesi

Valorant benzeri oyunlar listesi genel olarak incelenecek olduğu zaman;

  1. Counter-Strike Global Offensive
  2. Apex Legends
  3. Rainbow Six Siege
  4. Paladins
  5. Overwatch
  6. Team Fortress 2
  7. Fortnite
  8. Spellbreak
  9. Escape from Tarkov
  10. PUBG: Battlegrounds olarak da yer almaktadır.

Counter-Strike Global Offensive

Counter-Strike Global Offensive Valorant benzeri oyunlar listesi içerisinde yer almaktadır. Rekabetçi nişancı olarak yer alan bu oyun 2022 yılı içerisinde en popüler olan ücretsiz oyunlardan birisi olarak yer almaktadır.

Oyunda yer alan silah mekaniği sayesinde de Valorant benzeri oyunlar listesi içerisinde öne çıkmaktadır. Birçok benzerlikleri yer almasından ötürü de herkes tarafından tercih edilen oyunlar olarak da yer almaktadır.

Efsanevi yapımlar arasında yer almasından ötürü günümüzde sekiz yüz bin üzerinde kullanıcısı yer alan bir oyun olarak da gözlenmektedir.

Apex Legends

Valorant benzeri oyunlar listesi içerisinde yer alan oyunlardan birisi olarak da gözlenmektedir. Battle royal oyunu olarak da yer almaktadır.  3 v 3 arena modu ile yer alan oyunlardan bir tanesi olmaktadır.

İstenilen herhangi bir efsane de rakip bir şekilde seçilmesinin hemen ardından rakiplere karşı çatışmalar gözlenebilir ve bu sayede birçok yönü ile oyun içerisinde yer almanın teknikleri sürme adına da ön planda olabilir.

Yorum yapın